więcej

Zmiany w składach rad - kadencja 2014 -2018

Nazwa organu Wygaśnięcie Obsadzenie
Sygnatura / data Przyczyna Nr okr. Nr listy Nazwa komitetu wyborczego Nazwisko i imię radnego / wójta Sygnatura / wybory
data
Nazwisko i imię radnego / wójta
Sejmik Województwa Mazowieckiego
DWW-772-43/15 2015-09-10 pisemne zrzeczenie się mandatu 2
3
KW Prawo i Sprawiedliwość
Dworczyk Michał Paweł
DWW-772-45/15 2015-10-01
 Wielgus Jerzy
DWW-772-48/15 2015-11-03 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 4 KW Platforma Obywatelska RP Ruszczyk Leszek Jan DWW-772-66/15 2015-12-15 Rajkowski Rafał Piotr
pisemne zrzeczenie się mandatu 7 4 KW Platforma Obywatelska RP Gajewska Kinga Magdalena DWW-772-56/15 2015-11-23 Komorowski Maurycy Wojciech
DWW-772-49/15 2015-11-16 pisemne zrzeczenie się mandatu 6 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Wargocka Teresa Anna DWW-772-60/15 2015-12-01 Winiarski Krzysztof
pisemne zrzeczenie się mandatu 7 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Uściński Piotr Michał

DWW-772-59/15 2015-12-01

Wojciechowski Piotr
DWW-772-54/15 2015-11-10 pisemne zrzeczenie się mandatu 4 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Wąsik Maciej Roman DWW-772-64/15 2015-12-15 Kolczyński Paweł
pisemne zrzeczenie się mandatu 7 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Krupka Anna Maria DWW-772-68/15 2015-12-15 Małek Marzena Teresa
DWW-772-33/16 2016-12-13 śmierć 7 4 KW Platforma Obywatelska RP Komorowski Maurycy Wojciech DWW-777-1/17 2017-01-17  Krajnow Igor Michał
DWW-773-9/18 2018-05-07 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Wojciechowska Martyna Magdalena obwieszczenie o nieprzeprowadzaniu wyborów  
Rada Powiatu Grodziskiego DWW-772-9/14
2014-12-09
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 23 KWW Ziemia Grodziska Galiński Piotr Stanisław DWW-772-31/15 2015-02-23 Grabowska Maria Jolanta
Rada Powiatu Legionowskiego DWW-772-1/14
2014-12-02
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 1 4 KW Platforma Obywatelska RP Smogorzewski Roman DWW-772-19/14
2014-12-17
Feliga Marcin Kamil
DWW-772-8/14
2014-12-09
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 21 KW Porozumienie Samorządowe Zadrożny Piotr Jacek

 DWW-772-7/15

2015-01-12

Talarski Tomasz Piotr

DWW-772-42-15 2015-09-09 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Grabiec Jan Stanisław DWW-772-57/15 2015-11-23
Kubicki Janusz
Rada Powiatu Nowodworskiego DWW-772-2/14
2014-12-03
pisemne zrzeczenie się mandatu 4 20 KWW Centrum Samprządowe Rutkowski Piotr

 DWW-772-6/15

2015-01-12

 Maliszewska Anna
Rada Powiatu Otwockiego DWW-772-1/14
2014-12-02
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 2 21 KWW Wspólnota Samorządowa Powiatu Otwockiego Łokietek Władysław Dariusz

DWW-772-11/15

2015-01-12

 Olszewska Grażyna
DWW-772-38/15 2015-06-02 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Kamiński Kacper Jakub DWW-772-40/15 2015-08-18 Wielopolska Małgorzata Danuta
Rada Powiatu Piaseczyńskiego DWW-772-1/14
2014-12-02
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 6 20 KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat Puchała Sylwester Rajmund DWW-772-28/14
2014-12-22
Szczytowski Jacek Leon
DWW-772-11/14
2014-12-11
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 3 20 KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat Zieliński Dariusz Antoni

 DWW-772-8/15 2015-01-12

Kornberg Robert Jerzy
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Lis Zdzisław Jerzy  Szczyciński Paweł
DWW-772-33/15 2015-03-24 pisemne zrzeczenie się mandatu 3 20 KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat Rutowicz Marek DWW-772-37/15 2015-06-02
Bichta Jerzy Adam
DWW-772-10-16 2016-04-05 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 4 KW Platforma Obywatelska RP Putkiewicz Daniel Stanisław DWW-772-15/16 2016-04-26  Kosakowski Waldemar Michał
DWW-773-4/18 2018-01-22 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 4 KW Platforma Obywatelska RP Laskowski Zygmunt DWW-777-7/18 2018-02-19  Jackowicz Iwona Dorota
Rada Powiatu Pruszkowskiego DWW-772-1/14
2014-12-02
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 4 21 KWW Dobro Wspólne - Powiat Pruszkowski Kosiński Arkadiusz DWW-772-31/14
2014-12-29
Baranowski Mariusz Paweł
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 5 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Zaręba Andrzej Wiesław DWW-772-32/14
2014-12-29
Karpiniak Magdalena Maria
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 20 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Kurzela Andrzej Leszek

 DWW-772-10/15

2015-01-12

Śliwińska Mirosława Janina
DWW-772-67/15 2015-12-15 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Sipiera Zdzisław Tadeusz DWW-772-4/16 2015-02-09
Sawicka Monika
DWW-773-1/18 2018-01-04 pisemne zrzeczenie się mandatu 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Nowak Dariusz Tadeusz DWW-777-5/18 2018-02-15  Walewski Michal Adam
DWW-773-8/18 2018-04-18 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 4 KW Platforma Obywatelska RP Rajkowski Janusz Stanisław DWW-777-17/18 2018-05-11  Walczak Edward Kazimierz
Rada Powiatu Warszawskiego Zachodniego DWW-772-1/14
2014-12-02
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 4 22 Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin Kanclerz Paweł Jacek DWW-772-29/14
2014-12-22
Latek Mariusz
DWW-772-5/14
2014-12-09
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 24 KWW Tomasza Dąbrowskiego Rusiecki Piotr Jerzy DWW-772-20/15 2015-01-20
 Kordek Tadeusz
DWW-772-11/14
2014-12-11
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 3 24 KWW Tomasza Dąbrowskiego Dąbrowski Tomasz DWW-772-17/15 2015-01-13
 Skurska Alina
DWW-772-35/15 2015-05-15 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 22 KW Forum Samorządowe Gmin Zając Marcin Piotr DWW-772-39/15 2015-06-08 Żuławnik-Borstern Małgorzata Elżbieta
DWW-772-50/15 2015-11-06 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Czerwińska Anita DWW-772-62/15 2015-12-08 Dobrzyńska Jolanta
Rada Powiatu Wołomińskiego DWW-772-1/14
2014-12-02
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 4 22 KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Roguski Robert DWW-772-18/14
2014-12-17
Szturo Tomasz Paweł
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 7 20 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Bednarczyk Paweł Marcin DWW-772-24/14
2014-12-22
Suchenek Magdalena
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 1 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Perkowski Robert DWW-772-17/14
2014-12-17
Jaczewski Adam Konrad
DWW-772-11/14
2014-12-11
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 4 20 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Dudzik Grzegorz Piotr DWW-772-25/14
2014-12-22
Zbyszyński Andrzej Józef
DWW-772-11/14
2014-12-11
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 5 22 KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Radwan Elżbieta Grażyna DWW-772-26/14
2014-12-22
Małolepszy Karol Andrzej
DWW-772-34/15 2015-04-07 śmierć 7 3 KW PRawo i Sprawiedliwość Żak Stanisław Janusz DWW-772-36/15 2015-05-19 Szydlik Robert
DWW-773-3/18 2018-01-08 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW PRawo i Sprawiedliwość Matusiak Sylwia DWW-777-9/18 2018-03-27  Woźniak Henryk
DWW-773-12/18 2018-07-20
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 3 KW PRawo i Sprawiedliwość Zyśk Małgorzata Renata  
Rada m. st. Warszawy DWW-772-7/14
2014-12-09
pisemne zrzeczenie się mandatu 6 4 KW Platforma Obywatelska RP Jaworski Piotr Marcin  DWW-772-15/15 2015-01-13
 Szustek Gabriela Beata
DWW-772-27/15 2015-02-02 pisemne zrzeczenie się mandatu 6 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Lisiecki Paweł Jacek DWW-772-32/15 2015-03-17 Mioduszewski Daniel
DWW-772-55/15 2015-11-10 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Krajewski Jarosław Karol DWW772-61/15 2015-12-08 Hejka Oskar Jerzy
DWW-772-9/16 2016-03-22 pisemne zrzeczenie się mandatu 8 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Zabłocki Wojciech Jakub DWW-772-18/16 2016-05-10  Smalcerz Ewa Maria
DWW-772-13/16 2016-04-12 pisemne zrzeczenie się mandatu 7 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Melak Andrzej Józef  DWW-772-19/16 2016-05-17
 Żbikowski Piotr Jacek
DWW-772-20/16 2016-06-10 smierć 8 4 KW Pltaforma Obywatelska RP Trębicka Zofia Barbara DWW-772-21/16 2016-06-21 Kasztelan Jolanta Krystyna
DWW-772-22-/16 2016-07-19 pisemne zrzeczenie się mandatu 9 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Grodzki Michał DWW-772-24/16 2016-08-29  Karczmarczyk Dariusz Artur
DWW-773-1/17 2017-01-09 smierć 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Wielanek Stanisław Ryszard DWW-777-3/17 2017-05-08  Stasiak Maciej
DWW-773-3/17 2017-03-28 pisemne zrzeczenie się mandatu 6 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Cierpisz Zbigniew Adam  DWW-777-2/17 2017-04-18
 Kopka Dorota
DWW-773-5/17 2017-04-26 śmierć 9 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Johann Olga Maria DWW-777-4/14 2017-05-23
 Kostyra Katarzyna
DWW-773-20/17 2017-10-23 pisemne zrzeczenie się mandatu 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Stasiak Maciej DWW-777-16/17 2017-11-27  Mysłek Tomasz Cyprian
Rada Dzielnicy Bemowo

DWW-772-34/14

2014-12-30

pisemne zrzeczenie się mandatu 5 34 KWW Jarosław Dąbrowski burmistrzem dla Bemowa Zygrzak Krzysztof Artur

DWW-772-13/15 2015-01-12

Barciński Krystian
Uchwała Nr VI/28/2015 2015-01-26

art. 383 § 1pkt 5

3 4 KW Pltaforma Obywatelska RP Gręziak Jakub Jan DWW-772-41/15 2015-08-25 Czerska Patrycja Anna
Rada Dzielnicy Białołęka DWW-772-6/14
2014-12-09
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 4 KW Platforma Obywatelska RP Smoczyński Piotr Jerzy

 DWW-772-1/15 2015-01-05

Ilona Joanna Łącka
DWW-772-8/16 2016-03-22 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 32 KWW Inicjatywa Mieszkańców Białołęki Adamkiewicz Marcin Piotr  DWW-772-14/16 2016-04-26
 Wnuszyńska Lucyna
Rada Dzielnicy Bielany DWW-772-18/15 2015-01-16 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Soja-Kozłowska Ilona DWW-772-29/15 2015-02-10 Krupa Natalia Urszula
DWW-773-13/17 2017-07-10 pisemne zrzeczenie się mandatu 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Lerczak Magdalena DWW-777-10/17 2017-08-01  Oleś Magda Anita
Rada Dzielnicy Mokotów DWW-772-3/16
2016-02-02
pisemne zrzeczenie się mandatu 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Ozimek Jan Szczepan DWW-772-7/16 2016-03-15  Czerniewska Monika Barbara
Rada Dzielnicy Ochota DWW-772-20/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 2 6 KKW SLD Lewica Razem Kruk Krzysztof Adam  DWW-772-22/15 2015-01-26
 Katarzyna Magdalena Wicha
DWW-772-33/14
2014-12-30
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 4 KW Platforma Obywatelska RP Żbikowski Piotr Janusz  DWW-772-28/15 2015-02-10
 Jarosińska-Potyra Anna Małgorzata
DWW-773-10/17 2017-06-26 śmierć 1 32 KWW Ochocka Wspólnota Samorządowa Zbytniewska Anna Maria DWW-777-12/17 2017-08-24
Hajzik Andrzej Roman
DWW-773-17/17 2017-09-04 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Grzybowska Malwina Katarzyna DWW-777-14/17 2017-10-02  Chojnacka Anna Alicja
DWW-773-5/18 2018-03-19 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Banaszek Jakub MIchał DWW-777-15 2018-05-07  Kąkol Izabela Krystyna
Rada Dzielnicy Praga Południe DWW-772-51/15 2015-11-06 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Łapiński Krzysztof Paweł DWW-772-65/15 2015-12-15 Gac Mariola Anna
Rada Dzielnicy Praga Północ Uchwała Nr XXXI/195/2017 2017-05-11
art. 383 § 1 pkt 5
2 31 KWW Praska Wspólnota Samorządowa Wachowicz Jacek DWW-777-12/18 2018-04-09  Prokop Mirosław Bogumił
Rada Dzielnicy Rembertów DWW-772-23/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 34 KWW Forum dla Rembertowa Golónka Mieczysław

 DWW-772-12/15 2015-01-12

Wróbel Henryk
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Augustynowicz-Figat Barbara  Ługowski Andrzej Franciszek
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 4 KW Platforma Obywatelska RP Karpowicz Marek Lis Tomasz Wiesław
DWW-772-25/16 2016-08-30 pisemne zrzeczenie się mandatu 3 31 KW Stowarzyszenia "Lepszy Rembertów" Zyga Michał Antoni DWW-772-26/16 2016-09-16  Pogorzelski Alfred Jacek
DWW-773-14/17 2017-07-17 pisemne zrzeczenie się mandatu  2 4
KW Platforma Obywatelska RP Iwanicki Maciej Andrzej DWW-777-11/17 2017-08-01  Piotrowski Arkadiusz
DWW-773-2/18 2018-01-04 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Chłopik Mariusz DWW-777-6/18 2018-02-15  Figat Maksym
DWW-773-10/18 2018-06-15 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 5 KKW SLD Lewica Razem Magnucki Zbigniew Stanisław obwieszczenie o nieprzeprowadzaniu wyborów  
Rada Dzielnicy Śródmieście DWW-772-3/14
2014-12-03
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 4 KW Platforma Obywatelska RP Cendrowska Marzena DWW-772-13/14
2014-12-19
de Latour Marzanna Zofia
DWW-772-52/15 2015-11-06 pisemne zrzeczenie się mandatu 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Kazimierczak Piotr Jerzy DWW-772-58/15 2015-11-25 Andrzejewski Robert Andrzej
DWW-772-1/16
2016-01-12
pisemne zrzeczenie się mandatu 4 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Puławski Paweł Robert DWW-772-2/16 2016-01-28
Kolasińska Bożena

Uchwała Rady Dzielnicy Nr 83/11/2015 2015-09-30

art. 383 § 1pkt 5 3 4 KW Platforma Obywatelska RP de Latour Marzanna Zofia DWW-772-30/16 2016-10-18 Żebrowska Małgorzata
Rada Dzielnicy Targówek DWW-772-27/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 32 KWW Mieszkańcy Bródna - Targówka - Zacisza Antonik Sławomir Wawrzyniec DWW-772-24/15 2015-02-07
 Winter Bożena
DWW-772-29/16 2016-10-11 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 30 KW Prawo i Sprawiedliwość Kaczmarska Agnieszka DWW-772-31/16 2016-11-08 Wąsik Cezary
DWW-773-6/18 2018-03-29 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Stanisławski Miłosz Paweł DWW-777-16/18 2018-05-07  Kacperska Beata Katarzyna
Rada Dzielnicy Ursus DWW-772-16/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 32 KW Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie Krzemień Wiesław

DWW-772-9/15

2015-01-12

Lewandowska Anna Hanna
DWW-773-9/17 2017-06-26 śmierć 2 32 KW Stowarzyszenie Obywatelskie w Ursusie Linowski Henryk  DWW-9/17 2017-08-01
 Jarzębak Irena Anna
Rada Dzielnicy Ursynów DWW-772-10/14
2014-12-09
pisemne zrzeczenie się mandatu 4 32 KW Nasz Ursynów Skubiszewski Piotr Paweł DWW-772-14/14
2014-12-17
Głowacz Daniel Franciszek
DWW-772-19/15 2015-01-16 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 4 KW Platforma Obywatelska RP Mencina Tomasz Witold DWW-772-26/15 2015-02-02 Malesa Krystian Jerzy
DWW-772-44/15 2015-09-21 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 33 KWW Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa Radziwiłł Michał Kazimierz DWW-772-46/15 2015-10-13 Wajszczuk Piotr Andrzej
Rada Dzielnicy Wawer

DWW-772-4/15
2015-01-12

pisemne zrzeczenie się mandatu 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Baraniewski Leszek Piotr DWW-772-25/15 2015-02-02
Sołtysiak Małgorzata Izabella
pisemne zrzeczenie się mandatu 2 31 KWW Wawerska Inicjatywa Samorządowa Gójski Zdzisław Laskowska-Ludwiczak Monika Angelika
Rada Dzielnicy Wesoła DWW-772-21/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 1 4 KW Platforma Obywatelska RP Kłos Edward

DWW-772-3/15 2015-01-05

Babuśka Marian Stanisław
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 4 KW Platforma Obywatelska RP Mahora Marian Kozłowska Anna Agnieszka
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 31 KWW Wesoła 2014 Kacprzak Krzysztof Edward Zieliński Hubert
DWW-772-6/16
2016-03-01
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Nowosielska Beata DWW-772-11/16 2016-04-05  Szyszko Maria
Rada Dzielnicy Wilanów DWW-772-47/15 2015-10-14 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 4 KW Platforma Obywatelska RP Krzepkowska Monika Anna DWW-772-53/15 2015-11-10 Królicki Przemysław
Rada Dzielnicy Włochy DWW-772-30/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Wąsowicz Michał Janusz

 DWW-772-14/15 2015-01-12

Górska Małgorzata
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Karczewska Bernadeta Maria Siemińska Dagmara Anna
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 31 KWW "Wspólnota Dzielnicy Włochy" Kowaliszyn Jerzy Baranowska Teresa Stanisława
DWW-772-12/16 2016-04-12 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 3 KW Prawo i Sprawiedliwość  Młynarek Christian
DWW-772-16/16 2016-04-26 Pączkowski Krzysztof Marcin
Rada Dzielnicy Wola DWW-772-15/14
2014-12-17
pisemne zrzeczenie się mandatu 3 4 KW Platforma Obywatelska RP Hać Adam Michał

 DWW-772-2/15 2015-01-05

Huszno Magdalena Urszula
DWW-772-27/16 2016-09-16 śmierć 1 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Serzycki Michał Marcin  DWW-772-28/16 2016-10-04
 Pruszczyńska Agata Monika
Rada Dzielnicy Żoliborz

DWW-772-5/15
2015-01-12

pisemne zrzeczenie się mandatu 4 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Hlebowicz Grzegorz DWW-772-23/15 2015-01-27 Pękal Marek
Rada Miejska w Nasielsku DWW-772-4/14
2014-12-08
pisemne zrzeczenie się mandatu 5 25 KWW Nowy Samorząd Biernacka Magdalena uzupełniające
2015-03-15
 Kordowski Dariusz Piotr
Rada Miasta Marki DWW-772-12/14
2014-12-12
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 8 26 Komitet Wyborczy Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze Orych Jacek uzupełniające
2015-03-15
 Skibiński Zenon
Rada Miejska w Piastowie DWW-772-12/14
2014-12-12
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 4 25 KWW Nasz Piastów - Wspólnota Samorządowa Szuplewski Grzegorz Waldemar uzupełniające
2015-03-15
 Wojtczak Piotr Paweł
Rada Miasta Pruszkowa DWW-773-13/18 2018-09-24 pisemne zrzeczenie się mandatu 3 28 KW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa Majewski Adam  
pisemne zrzeczenie się mandatu 7 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Markowska Anna Magdalena    
Rada Miejska w Radzyminie DWW-772-12/14
2014-12-12
wybór na wójta burmistrza, prezydenta miasta 10 24 KWW Radzymin Nowe Pokolenie Chaciński Krzysztof Kamil uzupełniające
2015-03-15
 Sochacka Karolina
Rada Miejska w Piasecznie DWW-772-16/15 2015-01-13 pisemne zrzeczenie się mandatu 10 28 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Rudzińska-Mękal Barbara uzupełniające 2015-04-26 Wójcik Ewelina
DWW-773-14/18 2018-09-24 pisemne zrzeczenie się mandatu 20 31 KWW Nasz Sport i Kultura Krasuska Anna  
Rada Miasta Milanówka DWW-772-21/15 2015-01-22 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 23 KWW "Razem dla Milanówka" Nowak Cezary Arkadiusz uzupełniające 2015-05-17 Galińska Ewa
Uchwała 291/XXXVI/17 2017-06-22 art. 383 § 1pkt 7
10 30 KW Stowarzyszenia Milanówek Dziś i Jutro Rytwiński Witold Tadeusz uzupełniające 2017-11-05  Kaniewska Patrycja Dorota
Rada Miasta Kobyłka DWW-772-30/15 2015-02-16 pisemne zrzeczenie się mandatu 6 24 KWW Roberta Roguskiego Domańska-Torbińska Martyna uzupełniające 2015-06-14 Sędziak Marzena Magdalena
Rada Miasta Zielonka III Ns 155/14
2014-12-18
postanowienie sądu 5 27 KWW Dla Zielonki Wołujewicz Tomasz Krzysztof ponowne 2015-04-12
Wołujewicz Tomasz Krzysztof
Rada Gminy Kołbiel DWW-772-42/15 2015-08-31 śmierć 8 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe Gniadek Jan
uzupełniające 2015-11-29 Ćwiek Beata
Rada Miasta Podkowa Leśna DWW-772-63/15 2015-12-08 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 28 KWW Mieszkańcy dla Podkowy Stępka Małgorzata uzupełniające 2016-04-10
Kaliński Marcin
Rada Gminy Nadarzyn
V.49.2015 2015-03-06 art. 383 § 1 pkt 7 1 24 KWW Zielona Gmina-Nasz Dom Miszczuk Piotr Krzysztof uzupełniające 2016-04-10
 
Kucharski Eugeniusz Kazimierz
V.50.2015 2015-03-06 art. 383 § 1 pkt 7 2 24 KWW Zielona Gmina-Nasz Dom Zaborowski Marcin Michał Siwa Tomasz
Rada Miejska w Brwinowie
DWW-772-5/16
2016-02-23
pisemne zrzeczenie się mandatu 9
3
KW Prawo i Sprawiedliwość
Falkowski Krzysztof
 uzupełniające 2016-06-05
Koralewska Barbara
Rada Gminy Celestynów DWW-772-17/16 2016-05-10 śmierć 7 29 KWW Celestynów Wczoraj Dziś Jutro Muszyński Wiesław Józef uzupełniające 2016-08-07  Kozera Alina Hanna
Rada Gminy Jaktorów Uchwała XX/172/2016 2016-06-27 art. 383 § 1 pkt 7 10 26 KWW Wydmy Międzyborskie Orliński Ireneusz Konrad uzupełniające 2016-10-23  Ficner Krystyna
Rada Gminy Poświętne DWW-772-23/16 2016-08-16 pisemne zrzeczenie się mandatu 14 27 KWW Święty Florian Świętochowska-Gryz Marzena uzupełniające 2016-12-04  Szałwia Marek Piotr
Rada Miasta Marki DWW-772-32/16 2016-11-14 śmierć 4 27 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Przybysz-Piwko Maria Elżbieta uzupelniające 2017-02-12  Jaździk Jarosław Maciej
DWW-773-15/17 2017-08-01 pisemne zrzeczenie się mandatu 11 26 KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze Pietrucha Dariusz Sylwester uzupełniające 2017-11-19  Lis Przemysław Piotr
Rada Gminy Jaktorów DWW-773-2/17 2017-03-07 pisemne zrzeczenie się mandatu 12 26 KWW Wydmy Międzyborskie Szwed Rafał uzupełniające 2017-06-11  Fatalski Szymon
Rada Gminy Celestynów DWW-773-4/17 2017-04-04 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 27 KWW Celestynów i Samorządność Lisowski Piotr uzupełniające 2017-07-02  Kępka Przemysław
Rada Miasta Otwock DWW-773-6/17 2017-05-30 śmierć 9 24 KWW Otwock Tworzymy Wspólnie Wojciechowski Bernard Jan uzupełniające 2017-08-27  Głasek Mateusz Kamil
Rada Gminy Kołbiel DWW773-11/17 2017-07-04 pisemne zrzeczenie się mandatu 1 24 KWW Wspólna Sprawa Gmina Kołbiel Dąbrowski Dominik uzupełniające 2017-11-05   Moczulska Magdalena Aneta
DWW-773-12/17 2017-07-10 pisemne zrzeczenie się mandatu 4 24 KWW Wspólna Sprawa Gmina Kołbiel Urbaniak Kazimierz  Fokt Paweł
Rada Miasta Legionowo DWW-773/16/17 2017-08-01 pisemne zrzeczenie się mandatu 5 31 KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy Dziedzic Józef  uzupełniające 2017-12-03
 Grabowski Mirosław
Rada Miejska w Piastowie DWW-773-18/17 2017-09-04 pisemne zrzeczenie się mandatu 2 25 KWW Nasz Piastów - Wspólnota Samorządowa Górski Filip Piotr  uzupelniające 2017-12-03
 Madej Robert Wojciech
Rada Gminy Strachówka DWW-773-19/17 2017-09-05 śmierć 5 25 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Jarząbek Zbigniew Antoni  uzupelniające 2017-12-03
 Kosmalska Katarzyna Monika
Wójt Gminy Nadarzyn DWW-774-1/17 2017-12-18 śmierć     KWW Ponad Podziałami Janusz Grzyb przedterminowe 2018-03-04  Zwoliński Dariusz Jarosław
Rada Gminy Izabelin DWW-773-7/18 2018-04-09 pisemne zrzeczenie się mandatu 13 37 KWW Bieńkowskiej Bronisławy Bieńkowska Bronisława Maria obwieszczenie o nieprzeprowadzaniu wyborów  
Rada Miejska
w Ożarowie Mazowieckim
DWW-773-11/18 2018-06-29
pisemne zrzeczenie się mandatu 21 26 KW Forum Samorządowe Gmin Galant Dariusz Przemysław  obwieszczenie o nieprzeprowadzaniu wyborów  

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    20-01-2016 15:02

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    03-02-2016 14:40

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    09-02-2016 15:01

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    25-02-2016 10:10

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    25-02-2016 10:15

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    26-02-2016 9:06

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    26-02-2016 9:12

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    01-03-2016 11:52

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    01-03-2016 11:55

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    01-03-2016 11:56

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    15-03-2016 15:53

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    08-04-2016 12:11

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    08-04-2016 12:15

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    08-04-2016 12:17

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    13-04-2016 11:13

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    26-04-2016 16:15

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    27-04-2016 15:41

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    10-05-2016 15:58

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    18-05-2016 11:51

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    23-06-2016 10:15

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    23-06-2016 10:59

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    21-07-2016 10:52

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    17-08-2016 13:00

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    17-08-2016 13:08

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    31-08-2016 9:02

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    31-08-2016 12:13

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    31-08-2016 12:17

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    31-08-2016 12:22

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    04-10-2016 12:40

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    07-10-2016 9:18

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    12-10-2016 15:33

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    19-10-2016 11:06

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    07-11-2016 13:18

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    09-11-2016 13:57

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    16-11-2016 10:37

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    13-12-2016 14:52

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    09-01-2017 14:26

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    10-01-2017 16:00

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    18-01-2017 12:38

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    06-03-2017 9:28

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    07-03-2017 15:29

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    20-03-2017 13:56

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 8:57

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 9:00

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 9:01

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 9:02

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 10:10

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 10:17

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2017 10:24

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    04-04-2017 14:56

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    04-04-2017 16:00

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    13-04-2017 10:11

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    19-04-2017 14:18

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    05-05-2017 15:50

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    09-05-2017 14:40

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-05-2017 9:29

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-05-2017 10:24

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    24-05-2017 9:49

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    30-05-2017 16:09

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    07-06-2017 9:16

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    27-06-2017 9:45

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    05-07-2017 11:01

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    05-07-2017 11:13

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-07-2017 10:34

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-07-2017 10:36

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    18-07-2017 12:06

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    02-08-2017 9:20

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    02-08-2017 9:31

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    07-08-2017 12:26

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-08-2017 12:03

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    24-08-2017 12:44

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    04-09-2017 9:10

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    04-09-2017 11:52

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    04-09-2017 11:54

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    05-09-2017 10:52

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    05-09-2017 11:42

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    03-10-2017 15:07

    Wprowadził:

    Daniel Dośla

  • Data modyfikacji

    03-10-2017 15:10

    Wprowadził:

    Daniel Dośla

  • Data modyfikacji

    17-10-2017 12:18

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    23-10-2017 15:28

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    24-10-2017 8:42

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    27-11-2017 15:32

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    27-11-2017 15:40

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    07-12-2017 13:03

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    02-01-2018 11:19

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    05-01-2018 10:22

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    24-01-2018 8:54

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    24-01-2018 12:14

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    25-01-2018 9:23

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-01-2018 11:27

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    15-02-2018 15:39

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    15-02-2018 15:43

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    19-02-2018 15:58

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    19-03-2018 16:14

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    27-03-2018 14:18

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    29-03-2018 10:31

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    10-04-2018 10:27

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    10-04-2018 14:51

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    19-04-2018 15:19

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    08-05-2018 10:34

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-05-2018 12:17

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    11-05-2018 12:18

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    19-06-2018 15:52

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    20-06-2018 11:58

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    03-07-2018 15:30

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    25-07-2018 11:50

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    31-07-2018 13:56

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

  • Data modyfikacji

    25-09-2018 18:07

    Wprowadził:

    Paweł Dłutek

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij